eBook Nakopávač slovní zásoby

Naučte se skvěle vyjadřovat, komunikovat na úrovni a rozšiřovat si svou slovní zásobu.

Tato kniha je stručným návodem, jak přemoci nejpalčivější komunikační bariéru a stát se tak mistrem rétorikem.

Chcete se umět skvěle vyjadřovat a komunikovat na úrovni? Dělá Vám, tak jako spoustě jiných lidí, problém slovní zásoba?

Říkáte si, jestli Vám tento ebook konečně pomůže a nebudou to jen další vyhozené peníze?

Vím, jak ovládnout různé fígle a techniky na snadné zapamatování slovíček. Naprosto přirozeným a nenásilným způsobem tak dokážu pomoci i Vám!

Odpovězte si sami na následující otázky a zjistěte, zda je tento eBook pro Vás :)

 • Trvá Vám dlouho, než vyjádříte svou myšlenku?
 • Děláte v řeči často přestávky?
 • Stává se Vám často, že lidé nerozumí tomu, co říkáte?
 • Stává se Vám, že často opakujete stejná slova?
 • Vypadávají Vám slova?
 • Špatně zvládáte dospělou konverzaci?
 • Stydíte se za svůj projev?

Jestli se ve většině Vašich odpovědí objevuje slůvko „ANO“, dokážu Vám skrze tento eBook pomoci. Ke všem těmto otázkám zde totiž naleznete řešení.

Co Vás čeká a nemine...

Podělím se s Vámi o techniky snadného zapamatování slovíček, tipy na sebezdokonalování a přinesu Vám hromadu praktických cvičení, kde si vše rovnou vyzkoušíte!

Tato kniha je stručným návodem, jak přemoci nejpalčivější komunikační bariéru a stát se tak mistrem rétorikem.

A protože jen trénink dělá mistry, můžete se těšit i na 33 praktických cvičení, která s Vaší slovní zásobou skutečně zahýbou!

Mým cílem je přinášet svým klientům do života radost a spokojenost ve formě splněných snů. K tomu jim dopomáhám prostřednictvím vlastních technik seberozvojového psaní.

Jmenuji se Denisa Bikárová a jsem expertka na seberozvojové psaní, která díky svým technikám vede lidi, jak si mohou pomocí pera vnést do života více radosti, inspirace a tvořivosti.

Pomáhám s realizací vysněných cílů, prouděním fantazie, rozšířením slovní zásoby a hlubokým odhalováním duše. Celý tento koncept shrnuji ve svém projektu seberozvojového psaní, ale protože se spoustu lidí již v prvopočátku vyděsí, že jejich projevy nedosahují takové kvality, jak by si představovali, nedokáží tak bravurně vyjádřit své pocity a myšlenky, natož odhalit, co se uvnitř nich skrývá, mohli by své snažení snadno vzdát.

Já ale potřebuji, abyste byli vyzbrojení tou nejlepší možnou mentální výbavou, jakou jsem schopná vám zajistit, aby každý jeden z vás dokázal pojmout veškeré informace, které se o sobě dozví, a především se k nim naučil propsat.

Proto tento eBook vychází současně se svou sestřičkou „Jak na samoterapii psaním“. Navzájem se doplňují a dávají čtenáři maximální možnou výzbroj, než se vydá na cestu za svým seberozvojem.

Naučíte se zde:

 • Důvody k rozšiřování slovní zásoby.
 • Základní teorii slovní zásoby.
 • Problémy, které Vám brání v kvalitní slovní zásobě.
 • Rady, jak svou slovní zásobu „vyléčit“.
 • 33 praktických cvičení.

Aktivní slovní zásoba se Vám neztratí v žádném odvětví, ať už usilujete o zachování inteligentního a vyzrálého rázu svého projevu, vedení konverzací na úrovni, či pokud se dokonce slovem denně zabýváte a chytáte se jakéhokoliv podávaného stébla, které by Vás mohlo posunout zase o kousek dále.

Hojná košatost Vaší slovní zásoby Vám pomůže snadněji proniknout do Vaší mysli a rozproudit Vaši tvořivost. Stane se Vám tak věrným nástrojem k usnadnění života a lepšímu porozumění sobě samému.

Představte si, jaký z Vás bude člověk, až si rozšíříte svou chatrnou slovní zásobu.

Lidé Vám budou naslouchat, bude je zajímat Váš názor, rádi si poslechnou Váš projev, zeptají se Vás na radu. Najednou Vaše sebevědomí strmě stoupá! 

Je to naprosto úžasné...

Nikdy jste nevěřili, že to dokážete, a najednou jste hrdí na to, kam jste se dostali. 

Co dalšího čekat?

Tato kniha Vám bude sloužit jako takový pomocník pro rozšíření chatrné slovní zásoby, ale také zachování kapacity mozku, které vyhledávají např. maminky na mateřské dovolené, dlouhodobě nemocní lidé, postarší lidé, ale také kdokoliv, kdo je spíše izolovaný od společnosti a nemá příliš šanci slovní zásobu trénovat v takové míře.

Kniha Vám nabídne vhodné tipy, jak pomocí lingvistických her rozvíjet sebe i celou svou rodinu.

Inspirací to tu doslova přetéká a rozhodně je na co se těšit!

Zábava, hravost, kreativita a poznávání v PRAXI.

Co na eBook říkají čtenáři

Sama praktikuji psaní, abych se vypsala z různých strastí, apod. Každopádně co jsem vše přečetla v ebooku "Jak na samoterapii psaním" a "Nakopávač slovní zásoby", pro mně jsou novinky, které jsem okamžitě začala praktikovat do svého života. Ebooky bych doporučila všem, kdo rádi píšou. Já píši knihu a i tento ebook mi dodal spoustu inspirace.
Štěpánka Vernerová"Průvodkyně novými začátky"
Knihu Nakopávač slovní zásoby doporučuji každému, kdo si chce osvojit profesionální projev jak v mluvené, tak i psané formě. Velmi mě baví nápady na hry a cvičení, které nejen pomohou rozšířit slovní zásobu, ale i zabaví celou rodinu napříč generacemi. Děkuji.
Kateřina RubešováBlogerka - www.katerinarubesova.cz

Provedu Vás celým procesem

Ukážu Vám snadná cvičení, která při pravidelném opakování účinně obohatí Vaši slovní zásobu.

Spoustu cvičení je také přizpůsobeno kolektivním aktivitám a nejenom těm s dětmi. Rozhodně ale můžete po tomto eBooku sáhnout kdykoliv bude vhodná společenská událost, jen tak z dlouhé chvíle, ale především jako po hlavním zdroji inspirace, jak zaměstnat Vaše dětičky, a to nejenom doma, ale dokonce i v terénu!

Naučíte se nahlížet na svět úplně novým pohledem, ba co víc, naučíte to i své ratolesti.

Co se v eBooku naopak nedočtete?

 • EBook není pro Vás, pokud hledáte snadný návod, jak si bez práce pomoci.
 • Nejedná se o školní pomůcku plnou obsáhlých definic.
 • Nedozvíte se zde mnoho teorie, eBook je zaměřen především na praktickou aplikaci metod ke zlepšení slovní zásoby, které přinesou okamžité výsledky.
 • EBook Vám nepřinese velké výsledky, pokud nebudete ihned praktikovat vše, co se v něm dozvíte!

Je potřeba si uvědomit, že na Vás apeluji, abyste se ihned pustili do změny svého chování a zvyklostí. Čtením návodu ničeho nedosáhnete. Teprve precizním dodržováním a pravidelným opakováním budete brzy dosahovat fantastických výsledků!

...ode mě dostanete vždy něco navíc..

Abyste věděli, že mi skutečně záleží především na Vaší spokojenosti a skutečně rozsáhlých znalostech, připravila jsem pro Vás BONUSOVÝ MATERIÁL v podobě 10 způsobů, jak na slovní zásobu u nejmenších, aneb jak dítě rozmluvit.

Dozvíte se zde, co všechno podniknout pro snadné osvojení řečových dovedností u našich malých drahoušků, a to zcela ZDARMA.

Také jsem vytvořila emailový MINIKURZ slovní zásoby, který si už nyní můžete rovněž zcela ZDARMA stáhnout na zkoušku.

Jaká je cena eBooku?

CENA EBOOKU JE 999 Kč.

Teď si možná říkáte, zda pro Vás bude mít můj eBook takový přínos, abyste se do něj rozhodli investovat. Proto bych Vám ráda řekla, že není mým cílem zaujmout každého.

Chci, aby se mými zákazníky stali pouze lidé, kteří to se svým rozvojem myslí naprosto vážně, umí ocenit hodnotné informace a udělají maximum, aby se zdokonalili.

A PŘESNĚ TO SAMÉ MŮŽETE OČEKÁVAT OD MÉHO EBOOKU!

Nechtěla jsem Vám sepsat pár rad, jak se zlepšit a pár cvičení, jak si teorii vyzkoušet... NE!

Napsala jsem pro Vás souhrn VEŠKERÝCH DOSTUPNÝCH METOD, které Vám slovní zásobu rozšíří a k nim vytvořila 16 rozsáhlých her a dalších 17 lingvistických slovních hříček na přemýšlení.

EBook dále obsahuje TIPY pro zjednodušení a již zmíněný BONUSOVÝ materiál v podobě  minieBooku 10 způsobů, jak na slovní zásobu u nejmenších.

Snažila jsem se do něj zahrnout naprosto VŠE, co jsem se za svá produktivní léta naučila - v naprosto hravé a jediněcné formě.

K eBooku Vám nabízím 30 dní garanci vrácení peněz.   

Pokud zjistíte, že eBook tak úpně nenaplnil Vaše očekávání, informace z něj nevyužijete a nejsou pro Vás přínosné, nic se neděje. Máte 30 dní na zhodnocení, jak moc velkým přínosem pro Vás můj eBook byl, a protože mi jde především o Vaši spokojenost a radost ze seberozvoje, můžete mě požádat o vrácení svých peněz. 

Tento eBook je skvělá investice do vašeho vzdělání

 • Získáte přesný přehled, co vše je třeba udělat pro košatou slovní zásobu.
 • Zjistíte, jak přesně předejít chybám.
 • Dostanete ihned aplikovatelné tipy, jak ještě dnes začít.
 • Ihned začnete měnit své zvyklosti a pocítíte svůj progres.
 • Zjistíte, že další knihy už nejsou potřeba.
 • Budete mít skvělý pocit, že jste vše dokázali jen vlastním úsilím, bez pomoci dalších osob, což je velmi silným motivátorem.
 • Zlepšíte svůj život, své vzdělání, své vyjadřování, své myšlení.
 • Otevřete si dveře k dalším úspěchům, které byly dosud nemyslitelné.
 • BUDETE DALEKO ŠŤASTNĚJŠÍ A SPOKOJENĚJŠÍ.

...ale nejprve musíte zjistit, jak na to!

Pokud s Vámi předchozí řádky zahýbaly, je nejvyšší čas pustit se společně do práce. Kupte si tento eBook, dokud jste odhodláni na sobě pracovat a máte chuť se rozvíjet. Každý promarněný den Vás jen vzdaluje od Vašich úspěchů!

Jestli jste skutečně rozhodnuti udělat krok vpřed, ráda Vám budu nápomocna. Můžete se mnou vždy počítat.

A pokud kliknete na tlačítko níže, už na Vás čeká zábava, hravost, kreativita a poznávání v PRAXI.

Klikněte na tlačítko "Mám zájem" a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte svou fakturu. E-book obdržíte ihned poté, co mi dorazí Vaše platba, bonus Vám dorazí o dva dny později.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mne obrátit, ráda se Vám budu věnovat. Pište prosím na email denisa@denisabikarova.cz.
Denisa Bikárová