Stáhněte si eBook ZDARMA

1. krok seberozvojového psaní

Dotkněte se svých snů a objevte úspěch.

Ponořte se do tajů seberozvojového psaní - životního stylu, který nastartuje ve vašem životě první viditelné změny. Naučte se techniky, díky nimž snadno prostoupíte do nitra své mysli a vdechnete tak svým snům reálnou podobu.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam. 🙂

Dozvíte se zde:

  • Proč je seberozvojové psaní vhodné právě pro vás.
  • Co vám technika seberozvojového psaní přinese.
  • Praktické kroky, jak se propsat do vašich snů.
  • Co všechno musíte překonat.
  • Která praktická a efektivní cvičení vás zasvětí do světa seberozvojového psaní.

A jak se eBook líbí čtenářům?

O seberozvojovém psaní jsem četla prvně a tato technika mě okouzlila. Psaní mě živí, ale nenapadlo mě, že si jím můžu pomáhat ke splnění snů. Ebook mi pomohl ochočit si slova, která pojmenovávají mé emoce, jednání a sny. Jednoduché know-how, které ovládne každý, ať už to s písmenky umí... nebo s nimi chce začít. Děkuju za otevření úžasné možnosti, jak tvořit ze sebe.
Vendula JelínkováCopywriterka - www.365usmevu.cz
Jsem nadšená z ebooku 1.krok seberozvojoveho psaní. ♥️ Sama jsem zvyklá si dost věcí přenášet na papír a tohle mi dodalo další inspiraci. Ebook doporučuji každému, kdo se chce psaním dostat blíže k sobě.
Štěpánka Vernerová"Průvodkyně novými začátky" - www.stepankavernerova.cz
Tak jsem si v klidu pročetl Seberozvojové psaní a musím říct, že mi to přijde fakt výborné. Je to srozumitelné, dobře strukturované, ucelené a dostatečně názorné. Našel jsem tam spoustu věcí, k nimž jsem sám dospěl jinou cestou. Za důležité považuji poselství, že psaní (chce-li se mu člověk věnovat vážně) je docela dřina, a ne jenom zábavička. Takže díky za možnost nahlédnout do toho, a dávám palec nahoru 😉
Jiří Raichl
Děkuji za příjemné čtení, plné inspirace a motivace ke psaní. Tvůj příběh je mi velmi blízký. Těším se, až si vyzkouším tvá cvičení, obzvláště na zklidnění mysli. 🙂
Kateřina RubešováBlogerka - www.katerinarubesova.cz
K Denise Bikárové se chodím denně inspirovat. Najdu u ní vždy velmi hodnotné informace ohledně seberozvojového psaní. Ráda píšu, ale nemám dostatečnou slovní zásobu. Díky eBooku 1. krok seberozvojového psaní jsem se dozvěděla, jak si mohu hravě doplňovat slovní zásobu, a to zábavnou formou. Ebook nabízí širokou škálu možností a nabídne vám několik směrů, které vám pomohou pootevřít vrátka do jiného kouzelného světa.
Petra FlintováOsobnostní koučka - www.porozvodovedeti.cz
S psaním textů jsem začala teprve nedávno a jsem moc ráda, že jsi mi do cesty přišla Ty. Tvé rady a návody na seberozvojové psaní mi jsou hodně sympatické. Pomohou jak s rozšířením slovní zásoby, tak s utříděním si vlastních myšlenek, díky nimž pak můžu já sama dát hodnotnější obsah do psaní svého tématu i pro své čtenáře.
Martina Kubecováwww.jidlemprotistresu.cz