Kurz seberozvojového psaní  "Nakopávač fantazie"

Nejsnadnější cesta k úspěchu a splněným snům vede skrze vlastní mysl.

Stále hledáte způsob, jak vést šťastný a spokojený život plný splněných přání a úspěchů?

Již dlouho toužíte po změně, ale stále nevíte, kde začít?

Máte už dost nekonečných útlaků vašimi strachy, které nemáte sílu přemoci?

Dělá vám problém strategické plánování budoucnosti?

Ukážu vám, že je cesta mnohem snadnější, než se zdá...

Vím, jak nechat pod písmenky ožít vaše nejtajnější sny a vdechnout jim reálnou podobu. Naučím vás, jak se doslova propsat k vlastnímu úspěchu a žít život, po kterém jste již dávno toužili.

Dnes už vím, jak nejlépe pracovat s myslí, aby ona sloužila mně a ne já jí, ale vždy to tak nebylo...

Dlouho jsem hledala systém, který mi bude přinášet hmatatelné a hlavně trvalé výsledky, a přitom jsem neustále narážela na své vnitřní démony, kteří mi házeli klacky pod nohy. Teprve, když jsem se jim naučila porozumět a přijala je jako svou součást, začaly se dít skutečné zázraky.

Právě tehdy jsem položila základy tohoto propracovaného programu s gradujícími praktickými úkoly, oslazený motivačními videy a dozdoben hromadou bonusů, který z vás láskyplným a zábavným způsobem vyláká vše, po čem toužíte, a jak jste vnitřně nastavení, ale také navede na smysluplnou a strategickou cestu za vysněným životem.

ÚŠPĚCH, RADOST, NAPLNĚNÍ - tři pilíře, na nichž bude postavena vaše budoucnost po absolvování kurzu seberozvojového psaní "Nakopávač fantazie".

Co se v kurzu seberozvojového psaní naučíte?

Na co se můžete těšit?

Každé ráno, vždy v 9 hodin, ve vašich emailových schránkách přistanou pracovní materiály, ale také potřebná nálož motivace a vhodných tipů, které vám vaši cestu za štěstím usnadnadní.

Hned první den dostanete úvodní BONUSOVÉ MATERIÁLY, kterými jsou:

 • Úvodní audio
 • eBook "Jak na seberozvojové psaní"
 • Deníček kurzu seberozvojového psaní
 • Checklist "Cesta kurzem"

Jakmile si je prostudujete, budete již zcela připraveni na úžasnou jízdu, jakou vám kurz nabídne.

Po týdnu praktických úkolů na vás vždy bude čekat hladivé motivační video, které vám pomůže nabrat sílu na další týden seberozvoje. Získáte z něj tolik potřebnou inspiraci, pochopení, povzbuzení, ale také zajímavé tipy, které vám budou ihned přinášet užitek.

Tento model je rozčleněn do celkových 30 dnů kurzu a v samotném závěru dostanete pozvání do ABSOLVENTSKÉ SKUPINY na FB, kde již budete mít celý kurz NAVŽDY JAKO NA DLANI.

...ode mě dostanete vždy něco navíc...

Abyste se cítili skutečně rozmazlovaně, připravila jsem pro vás mnoho skvělých bonusových materiálů, které budete mít všechny pěkně pohromadě právě v absolventské skupině na FB.

Tyto materiály nikde jinde neposkytuji a jsou k dispozici pouze zde a jedině pro absolventy tohoto kurzu.

Čekájí tu na vás:

 • Speciální MOTIVAČNÍ BONUSOVÁ VIDEA, která nikde jinde nenajdete.
 • Prémiový pracovní sešit s dalšími 3 cvičeními.
 • "Bojový plánovač", aneb jak se vrhnout na plánování svých snů.
 • NÁVOD na jeho snadné vytvoření "Vytváříme bojový plánovač".
 • Přehledný pracovní sešit se všemi cvičeními z kurzu.
 • Dotazník cesty ke hvězdám "Jak mě kurz změnil".
 • Bonusové materiály z úvodu kurzu a další nové a aktualizované verze bonusů. Také ale nespočet diskuzí, ukázek vašich prací, dotazů, výměn názorů, zkušeností a zpětných vazeb.

Rozhodně je tedy na co se těšit. Členství však není podmínkou, ale spíše formou odměny pro skalní fanoušky seberozvojového psaní. :)

Mým cílem je přinášet svým klientům do života radost a spokojenost ve formě splněných snů. K tomu jim dopomáhám prostřednictvím vlastních technik seberozvojového psaní.

Nyní už ale ke struktuře kurzu...

1.              TÝDEN: „ROZEHŘÍVACÍ KOLO“
Zde se zaměříme zejména na rozvoj vašich pěti smyslů. Vyzkoušíte si propojení jednotlivých praktických úkonů spolu se smysly a budete hodnotit jejich vliv na vaši kreativitu a fantazii. Je to taková vstupní lekce, jak se naučit zkoordinovat svou mysl a pero. Zároveň je nám tento způsob proudění fantazie nejvíce přirozený, nemusíte tedy vyvíjet takový tlak na své mozkové závity.

2.              TÝDEN: „NAŠLÁPNUTÉ KOLO“
V tomto týdnu již budou psací svaly pěkně zahřáté, a je tedy nejvyšší čas se do toho pořádně opřít a nenechat je vychladnout. Zaměříme se intenzivně na vlnu představivosti, budu vás doslova pumpovat úkoly, které vás mají mentálně posílit, abyste si opravdu zvykli na pravidelný rytmus vaší cesty za úspěchem. Vytvoříme společně pevné základy disciplíny a cykličnosti, která je naprostou alfou omegou ve všem, co si ve svém životě zvolíte.

3.              TÝDEN: „ZBĚSILÁ JÍZDA“
Tento týden již skutečeně pocítíte, že je třeba doopravdy máknout, ale také nechat volný prostor PROCESU. Jediné, co dokážete skutečně ovlivnit, je jeho rychlost. Naučíte se, jak ho před sebou trochu popostrkovat, aby věděl, že své sny myslíte skutečně vážně.

Tento týden to rozjedeme skutečně naplno. Nyní již pocítíte doruda rozžhavené mozkové závity.  Čeká vás velmi intenzivní seberozvoj a ještě intenzivnější zábava.  Vše je nastaveno tak, aby vás láskyplně a nenásilně provedlo procesem poznání, vždy s ohledem na jedinečnost každého z nás.

V tomto týdnu se skutečně spojíte se svou duší a poznáte její tvář v té nejryzejší podobě. Budete ji aktivně léčit a pracovat na jejím blahobytu a spokojenosti. Sama vám sdělí svá přání a bude už jen na vás, kudy se společně vydáte. 

4.              TÝDEN: „DOJEZD“
Tento týden věnujeme tomu, co jsme se za celý kurz naučili. Budeme skutečně rozjímat a hodně se ohlížet. Dostanete už jen lehounká cvičení, která mají za úkol polechtat vaši fantazii a vymyslet vlastní zajímavé náměty ke ztvárnění. Pokud není vaším cílem psát hodnotnější příběhy pro komerční využití, bude pro vás tento týden hlavně zábavným zpestřením a doplňkovým rozvojem kreativity.

Kurz byl vytvořen tak, aby byl skutečně NABUŠENÝ informacemi, praktickými cvičeními a podpůrnými bonusy až po okraj. Chtěla jsem, aby pro vás byl tím nejlepším možným rozhodnutím, které bude mít maximální míru efektivity i zábavy v jednom. 

Tak, co vy na to? 

VYDÁTE SE SE MNOU NA SPOLEČNOU CESTU SEBEROZVOJEM?

Spojila jsem ty nejlepší seberozvojové techniky spolu se zábavou do jednoho skvělého měsíčního programu.

Doba trvání kurzu, 30 dní, je pouze doporučená, ale je více než zádoucí, abyste si vybrali své vlastní tempo, jakým budete postupovat, a které vám vyhovuje. Není cílem na sebe tlačit a úkoly prolétnout bez hlubšího přemýšlení nad smyslem. Stále mějte na paměti důvod, pro který jste do kurzu vstupovali a jemu vše ostatní připůsobujte.

A co o kurzu říkají čerství absolventi?

Nakopávač fantazie je vynikající nástroj nejen k prohloubení kreativity. Rozepíše vás zábavnou formou... a pak vás mezi řádky nechá najít poklad. Objevíte tam sami sebe, své reakce, emoce, zklamání i vize. Ale bez práce a otevřeného srdce to nepůjde. Hravá kreativní jízda, která dokáže nastartovat cestu nejen ke psaní, ale i snům.
Vendula JelínkováCopywriterka - www.365usmevu.cz

Nakoukněte za brány kurzu seberozvojového psaní...

Nyní se společně zasněme...

Představte si na okamžik blaženou budoucnost, kde se vaše sny staly již realitou a z vás se stal šťastný, spokojený a sebevědomý člověk se smyslem pro chycení příležitosti za pačesy. Našli jste všechny odpovědi, jejichž absence vám bránila se posunout kupředu.

Vašemu životu vládne řád, všechny kostičky skládačky do sebe zapadly. Cítíte naprostý klid, když vidíte své sny strategicky naplánované černé na bílém. Jste již naprosto přesvědčeni, že je to skutečné - hmatatelné. Víte naprosto přesně, že odteď jste již na správné cestě. Cestě, která je sice někdy hrbolatá, ale vede k tomu úžasnému pokladu, jakým je váš vysněný život.

Vše, co jste si vysnili, nyní nabírá reálné obrysy a doslova ožívá pod každým vaším písmenkem. A na začátku stálo něco tak jednoduchého, jako je slůvko ANO.

Rozhodli jste se říci ANO životu, ANO příležitostem, ANO tomuto kurzu.

Vykročili jste vstříc lepší budoucnosti, kde sami sebe vnímáte nezkresleně, se všemi vašimi kladnými i zápornými vlastnostmi a kráčíte společně za tím zářivým majákem, jakým jsou vaše touhy a cíle.

A CO KDYŽ VÁM ŘEKNU, ŽE TO NENÍ JEN VAŠE PŘEDSTAVA?

Vše, čemu dokážete v mysli uvěřit, dokážete také v ruce držet.

Pokud to se svým úspěchem myslíte skutečně vážně, už na nic nečekejte. Vstupte do kurzu, který vás chytí za srdce a už se ho nepustí.

Jmenuji se Denisa Bikárová a jsem expertka na seberozvojové psaní, která díky svým technikám vede lidi, jak si mohou pomocí pera vnést do života více radosti, inspirace a tvořivosti.

Pomáhám s realizací vysněných cílů, prouděním fantazie, rozšířením slovní zásoby a hlubokým odhalováním duše. Celý tento koncept shrnuji ve svém projektu seberozvojového psaní.

Abych vám toto dokázala zprostředkovat, potřebuji, abyste byli vyzbrojeni tou nejlepší možnou mentální výbavou, jakou jsem schopná vám zajistit. Teprve potom každý jeden z vás dokáže pojmout veškeré informace, které se o sobě dozví, a především se k nim naučí propsat.

Proto tomuto kurzu předcházely jeho předkrmy v podobě eBooků „Jak na samoterapii psaním“ a „Nakopávač slovní zásoby“. Navzájem se doplňují a dávají čtenáři maximální možnou výzbroj, než se vydá na cestu za svým precizním seberozvojem.

Zní to až příliš pohádkově?

Nenechte se mýlit... Dám vám sice do rukou všechny potřebné zbraně, ale největší díl práce budete muset stále odvést vy. Vydali jste se na cestu, která nezná slovo NE. Seberozvojové psaní není jednorázovou záležitostí, ale životním stylem, pro který jste se nyní rozhodli. Kroky, které se naučíte, budete opakovat stále a stále dokola, dokud je nevypilujete k dokonalosti.

Čeká vás ohromný, ale velmi produktivní a zábavný kus práce. 

Jaká je cena kurzu seberozvojového psaní "Nakopávač fantazie"?

CENA KURZU JE 3499 Kč.

OBSAHUJE MAXIMUM TOHO, CO BUDETE POTŘEBOVAT PRO VÁŠ ÚSPĚŠNÝ START DO NOVÉHO ŽIVOTA.

Hodnota, kterou si spolu s ním odnesete, jsou léty odzkoušené funkční techniky a postupy, ze kterých si vytvoříte své oblíbené denní rituály.

A to už za těch 116 Kč denně stojí, nemyslíte?

Stojíte teď před velkým rozhodnutím. Vykročit vpřed nebo dále zůstat tam, kde jste a přemýšlet, zda „je to přesně to, co chcete a potřebujete“? Proto vám nyní položím jedinou otázku...

Jak moc toužíte po změně?

Abych vám mohla pomoci USPĚT, budu k tomu potřebovat především vaše pevné ROZHODNUTÍ.

Pokud to vnitřně cítíte již teď, není na co čekat, stiskněte tlačítko a pusťme se do toho veledíla, jakým je váš vysněný život.

K eBooku dostáváte 30 dní garanci vrácení peněz.   

Vůbec nic neriskujete. Pokud zjistíte, že pro vás tento kurz není to pravé, pak vám vrátím peníze. Na rozmyšlenou máte 30 dní od zakoupení kurzu.  

Kurz seberozvojového psaní je skvělou investicí do vašeho vzdělávání...

 • Naučíte se nahlížet do svého nitra a zapracujete na sebelásce, která je klíčem ke dlouhodobé spokojenosti.
 • Ulevíte své mysli od těžkostí, přijmete i své nedostatky a necháte myšlenkám volný průchod.
 • Ihned začnete měnit své zvyklosti, vytvoříte si nové rituály a pocítíte naplno svůj osobnostní růst.
 • Otestujete své limity a naučíte se je posouvat.
 • Naučíte se efektivně a strategicky pracovat na svých snech.
 • Zlepšíte svůj život, své myšlení a svou emoční inteligenci.
 • KONEČNĚ VYKROČÍTE VSTŘÍC SVÝM SNŮM A VYTOUŽENÉMU ŽIVOTU - VAŠE ZMĚNA PRÁVĚ ZAČÍNÁ...

Pokud to nezkusíte, nikdy nezjistíte, jaké by bylo uspět...

To, že jste dočetli až sem, má svůj důvod. Víte, že je pro vás kurz TO PRAVÉ, ale vaše strachy jsou stále příliš silné.

Pošlete je, prosím, na okamžik stranou a nenechte si ujít tuto příležitost. Vstupte do kurzu, dokud jste odhodláni na sobě pracovat a máte chuť se rozvíjet. Každý promarněný den vás vzdaluje od vašich cílů!

Jestli jste skutečně rozhodnuti udělat krok vpřed, ráda vám v tom budu nápomocna. Můžete se mnou vždy počítat.

A pokud kliknete na tlačítko níže, už na vás čekají otevřené brány do vaší mysli.

Klikněte na tlačítko "Mám zájem" a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte svou fakturu. E-book obdržíte ihned poté, co mi dorazí Vaše platba, bonusové materiály Vám dorazí o dva dny později.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mne obrátit, ráda se Vám budu věnovat. Pište prosím na email denisa@denisabikarova.cz.
Denisa Bikárová