Můj příběh

Miluju přenášení svých snů z hlavy na papír. Je to totiž první krok k jejich realizaci, a to přesně ukazuji i svým klientům.

Pomáhám s realizací vysněných cílů, cestou za úspěchem, prouděním fantazie, rozšířením slovní zásoby a hlubokým odhalováním duše.

Povedu vás, jak si lze pomocí pera vnést do života více radosti, inspirace a vědomého myšlení. Díky těmto technikám tak můžete i vy vdechnout svým snům reálné obrysy.

Cesta za odvážnými sny jedné mladé maminky...

Jsem sebevědomá mladá maminka, která ví, kdo je, a co od života očekává. Už se nestydím se za svou odlišnost a soustředím se především na své úspěchy.
Přestala jsem se omlouvat za své názory, naučila se naslouchat svému vnitřnímu já, vydrilovat se k maximálním výsledkům a dokonale využít svého potenciálu.

eBook seberozvojového psaní jako DÁREK!

Stáhněte si eBook zdarma, poznejte své pravé já a objevte úspěch.

Fantazie je můj přítel

Svou fantazii jsem naučila pracovat ve svůj prospěch a stala se mi prospěšným přítelem, se kterým se den co den chodím radit.
Pomohla mi otevřít nejedny dveře, načerpala jsem díky ní košatější slovní zásobu a lepší vyjadřovací schopnosti, dodala mi odvahu k veřejným projevům, a to mi také pomohlo podnikat v oblasti, kterou miluji, což byl vždy můj sen! Právě zde leží základy projektu seberozvojového podnikání TO SI PIŠ.
A tak doufám, že budu díky tomuto všemu tím nejlepším příkladem pro svého malého prince.

Vždy ale nebyly dny zalité sluncem, jako jsou právě nyní!

K cestě za tímto člověkem stálo mnoho překážek, ještě více strachů a obav, cest do hloubek své duše, kladení nelehkých otázek sobě samé a především hledání odpovědí, které jsem v sobě vždy měla, ale ne vždy byly zřetelně vidět.

Dobře si pamatuji léta hledání chyb v ostatních, halekání na nepřízeň osudu, pocitů izolace, léta nejistoty, strachu z chyb, strachu z nepochopení, strachu z ostatních lidí, strachu vyjadřovat se veřejně…

Ne snad, že by mí démoni strachu úplně opustili budovu, ale spíš se z nich už stali jen ukazatelé mých hranic, kterým vždy poděkuji za upozornění a pokračujeme v cestě dále společně- ruku v ruce.

Změna probíhá vždy zevnitř…

Dokonale si pamatuji na dobu, kdy jsem se rozhodla vzít svůj život pevně do rukou a nehledat tu postavičku, která shora tahá za nitky. Začala jsem souvislosti spojovat jen uvnitř sebe samé, nikoho jsem dovnitř už nepustila. A víte co? Vždy jsem všechny našla!
Potřebovala jsem najít nějaký ventil, který otevře mému vnitřní já dveře do velkého světa a změní tu malou vystrašenou holčičku v sebevědomou ženu připravenou k úspěchu.

Psaní jako můj hnací motor…

Vždy mě bavilo psaní, ze školních slohovek jsem si nevybírala, napsala jsem je všechny. Psala jsem “můj deníčku do šuplíčku” příběhy, ve kterých jsem se viděla. Nepsala jsem si deníček podle toho, co se mi zajímavého přihodilo, ale vždy jen to, co jsem si přála zažít, jako bych se posunula v čase právě do toho okamžiku, po kterém jsem právě toužila…

Vepsala jsem se jako postava do své oblíbené knihy, povídala si se svými oblíbenými seriálovými postavami, přemýšlela jsem, jaký by byl asi oběd s mojí nejmilovanější knižní postavou.

Byl to můj způsob obrany proti venkovnímu světu, který mě nebavil, nudil, nebo se mi nelíbil. V mých příbězích jsem utíkala do krásného světa snů, kde jsem žila tak, jak jsem si vždy přála.

Srážka mých dvou světů…

Čím dál více můj fantastický svět narážel na ten reálný a já začala tvořit takové příběhy, nad kterými se mohu zamyslet a hledat v nich hlubší souvislosti, proč můj svět nevypadá tak, jak bych chtěla a začala jsem tak pomalu odhalovat své skutečné já, které doposud vnímalo zkresleně nejen sebe, ale také lidi kolem sebe.

Moje cesta za novým životem…

Nic se nepřihodilo přes noc, ale můj svět se najednou proměnil. Ujasnila jsem si priority a soustředila se jen na ně. Ostatní pro mě přestalo existovat.

Pracovala jsem jen a jen na sobě, abych měla v životě převážně jen to krásné, z čeho bych se mohla radovat a s čím se chlubit.

Věnovala jsem se svým zálibám, svému vzdělání, rozvoji, přemýšlení nad důležitými otázkami a zkoušela vše možné, co by mě mohlo dále rozvíjet.

Našla jsem si cestičky, které mi pomohly dosáhnout nejlepších výsledků v sebepoznání a jednoduše pracovat sama se sebou…

Časem jsem své metody natolik zdokonalila, že jsem se sama začala měnit v tu knižní postavu, kterou jsem toužila být. Doslova jsem se vepsala do svého vysněného života a právě nyní pomáhám dalším lidem na cestě za jejich sny.

Cesta je to daleká a výsledek je zaručen pouze při absolutní upřímnosti k sobě samému.

Podám ruku také vám!

Jsem tu pro každého, kdo, stejně jako já před lety, potřebuje oporu a správný spouštěč k nastartování své mysli, fantazie a slovní zásoby pro úspěšný start svého úspěchu (ať už pro vás znamená cokoliv). Po letech praxe mám již propracované mechanismy, kterými ze sebe vyloudím nejlepší výsledky.

Tvořím texty volným plynutím fantazie na témata, která mi připadají zajímavá, nad nimi se následně zamýšlím, kladu si k nim otázky a sleduji, jak se mé vnímání reality postupem času vyvíjí. Texty porovnávám v jednotlivých obdobích a mentáních stavech svého života, což mi umožňuje tu nejlepší zpětnou vazbu. Vše si archivuji a sleduji detailně svůj progres :).

Podpora skupiny…

Dalším důležitým fragmentem je také sdílení myšlenek s podobně laděnými lidmi, kteří jsou většinout mými spolužáky ze studií češtiny nebo parťáky ze vzdělávacích kurzů. V projektu seberozvojového psaní TO SI PIŠ bude tento účel plnit naše FB fanpage a uzavřené bezpečné prostředí naší FB skupiny.

Všechny funkční rady a návody bych vám ráda předala v úhledném balíčku a pomohla i vám otevřít dokořán brány vaší mysli a využít tak vašeho potenciálu! Pokud vás tedy můj příběh oslovil, na nic nečekejte a zavítejte hned do sekce "produkty". Je tu k sehnání jak spousta materiálu na začátek zdarma, tak propracované libůstky pro fajnšmekry. 

Děkuji vám všem za návštěvu webu a přečtení mého příběhu. Nyní nezbývá, než popřát, ať se vám tu líbí, najdete zde potřebnou inspiraci a rádi se sem vracíte,

 

vaše TOSIPIŠ.KA