Můj příběh

Při plnění svých snů si pomáhám psaním. Pomocí pera nahlížím do svého nitra, a tam vždy najdu vše, co potřebuji, se tam již dávno ukrývá, a totéž ukážu také vám.

OBJEVTE SVOU SÍLU

ODHALTE SLABÁ MÍSTA 

VYKROČTE VSTŘÍC ÚSPĚCHU

Seberozvojové psaní vám pomůže naladit se na své vnitřní zdroje, objevit své kouzlo a ve spojení s vědomým myšlením vdechnout svým snům reálné obrysy.

Cesta za odvážnými sny jedné mladé maminky...

Jsem sebevědomá mladá maminka, která ví, kdo je, co od života očekává, ale také jak toho lze dosáhnot. Raduji se ze své odlišnosti a soustředím se především na své úspěchy.
Přestala jsem se omlouvat za své názory, naučila se naslouchat svému vnitřnímu já, vydrilovat se k maximálním výsledkům a dokonale využít svého potenciálu.

eBook seberozvojového psaní jako DÁREK!

Stáhněte si eBook zdarma, poznejte své pravé já a objevte úspěch.

Intuice je můj přítel

Svou intuici jsem naučila pracovat v můj prospěch a stala se mi prospěšnou přítelkyní, se kterou se chodím den co den  radit.

Pomohla mi otevřít nejedny dveře, odhalila mi celý můj potenciál, naučila jsem se lépe vyjadřovat své pocity, myšlenky i limity. Toto všechno mi také dodalo odvahu, sdílet své zkušenosti také se svou komunitou nadšených seberozvojových psavců. Díky tomu mohu pomáhat s cestou za úspěchem i vám. 

Vše, co dělám má ale ještě mnohem hlubší význam... Radost, splněné sny a úspěch nejsou ničím, když se s nimi nemáte s kým podělit, proto doufám, že vším, co dělám budu vždy tím nejlepším příkladem pro svého malého prince.

Vždy ale nebyly dny zalité sluncem, jako jsou právě nyní!

K cestě za tímto člověkem stálo mnoho překážek, ještě více strachů a obav, důkladného sebepoznávání a sebepřijetí, kladení nelehkých otázek sobě samé a především hledání odpovědí, které jsem v sobě vždy měla, ale ne vždy byly zřetelně vidět.

Dobře si pamatuji léta hledání chyb v ostatních, halekání na nepřízeň osudu, pocitů izolace, léta nejistoty, strachu z chyb, strachu z nepochopení, strachu z ostatních lidí, strachu vyjadřovat se veřejně…

Ne snad, že by mí démoni strachu úplně opustili budovu, ale spíš se z nich už stali jen ukazatelé mých hranic, kterým vždy poděkuji za upozornění a pokračujeme v cestě dále společně- ruku v ruce.

Změna probíhá vždy zevnitř…

Dokonale si pamatuji na dobu, kdy jsem se rozhodla vzít svůj život pevně do rukou a nehledat tu postavičku, která shora tahá za nitky. Začala jsem souvislosti spojovat jen uvnitř sebe samé, nikoho jsem dovnitř už nepustila. A víte co? Vždy jsem všechny našla!
Potřebovala jsem najít nějaký ventil, který otevře mému vnitřní já dveře do velkého světa a změní tu malou vystrašenou holčičku v sebevědomou ženu připravenou k úspěchu.

Psaní jako můj hnací motor…

Vždy mě bavilo psaní, ze školních slohovek jsem si nevybírala, napsala jsem je všechny. Psala jsem “můj deníčku do šuplíčku” příběhy, ve kterých jsem se viděla. Nepsala jsem si deníček podle toho, co se mi zajímavého přihodilo, ale vždy jen to, co jsem si přála zažít, jako bych se posunula v čase právě do toho okamžiku, po kterém jsem právě toužila…

Vepsala jsem se jako postava do své oblíbené knihy, povídala si se svými oblíbenými seriálovými postavami, přemýšlela jsem, jaký by byl asi oběd s mojí nejmilovanější knižní postavou.

Byl to můj způsob obrany proti venkovnímu světu, který mě nebavil, nudil, nebo se mi nelíbil. V mých příbězích jsem utíkala do krásného světa snů, kde jsem žila tak, jak jsem si vždy přála.

Srážka mých dvou světů…

Čím dál více můj fantastický svět narážel na ten reálný a já začala tvořit takové příběhy, nad kterými se mohu zamyslet a hledat v nich hlubší souvislosti, proč můj svět nevypadá tak, jak bych chtěla a začala jsem tak pomalu odhalovat své skutečné já, které doposud vnímalo zkresleně nejen sebe, ale také lidi kolem sebe.

Moje cesta za novým životem…

Nic se nepřihodilo přes noc, ale můj svět se najednou proměnil. Ujasnila jsem si priority a soustředila se jen na ně. Ostatní pro mě zkrátka přestalo existovat. Vzala jsem vše, co jsem milovala na svém vysněném světě a začala to propojovat se svou realitou.

Pracovala jsem jen a jen na sobě, abych měla v životě převážně jen to krásné, z čeho bych se mohla radovat a s čím se chlubit.

Věnovala jsem se sebelásce, novým denním rituálům, svým oblíbeným činnostem, svému vzdělání, rozvoji, přemýšlení nad důležitými otázkami a zkoušela vše možné, co by mě mohlo dále ukotvovat k mému vnitřnímu vedení.

Našla jsem si vlastní cestičky, které mi pomohly dosáhnout nejlepších výsledků v sebepoznání a jednoduše pracovat sama se sebou…

Časem jsem své metody natolik zdokonalila, že jsem se sama začala měnit v tu knižní postavu, kterou jsem toužila být. Doslova jsem se vepsala do svého vysněného života a právě nyní tuto myšlenku pomáhám pochopit i vám na cestě za vašimi vlastními sny.

Cesta je to daleká a výsledek je zaručen pouze při absolutní upřímnosti k sobě samému.

Podám ruku také vám!

Jsem tu pro každého, kdo, stejně jako já před lety, potřebuje oporu a správný spouštěč k nastartování těch velkých změn ve svém životě, účinný aktivátor sebelásky a funkční strategický postup, který vede k té opravdové životní spokojenosti a úspěchu (ať už to pro vás znamená cokoliv). Po letech praxe mám již propracované strategie, kterými ze sebe i ze svých klientů vyloudím vždy jen ty nejlepší výsledky.

Pracuji s texty tak, abych se o sobě vždy něco dozvěděla a dostala okamžitou autentickou zpětnou vazbu, ze které potom dlouhou dobu vycházím. Z těchto textů jsou později jakési myšlenkové mapy, které dokumentují, jak se mé mylení časem vyvíjí. Proto si také vše archivuji a sleduji detailně svůj progres :).

Podpora skupiny…

Dalším důležitým fragmentem je také sdílení myšlenek s podobně laděnými lidmi. Tuto roli v mém životě plní většinout moji spolužáci ze studií češtiny, parťáci ze vzdělávacích kurzů, ale také spřízněné duše,  se kterými se naše seberozvojové cesty potkaly. V projektu seberozvojového psaní TO SI PIŠ ale tento účel plní naše věrná komunita, která má svou základnu na FB fanpage a v uzavřeném bezpečném prostředí také v naší V.I.P. FB skupině.

Všechny funkční rady a návody vám zde předávám v úhledném balíčku, abych pomohla i vám otevřít dokořán brány vaší mysli a využít tak všeho, co uvnitř najdete k vlastnímu úspěchu! Pokud vás tedy můj příběh oslovil, na nic nečekejte a zavítejte hned do sekce "produkty". Je tu k sehnání jak spousta materiálu pro nováčky zdarma, tak propracované libůstky pro fajnšmekry. 

Děkuji vám všem za návštěvu webu a přečtení mého příběhu. Nyní nezbývá, než popřát, ať se vám tu líbí, najdete zde potřebnou inspiraci a rádi se sem vracíte,

 

vaše TOSIPIŠ.KA