Proč jsem se rozhodla psát blog?

Vždy jsem si pohrávala s myšlenkou, jaké by to asi jednou bylo, kdybych mohla s lidmi sdílet to, co mě skutečně baví a pomáhat jim. Psaní je mou velkou vášní a nyní se stalo i mou náplní práce, proto bych ráda předala své poznatky i vám. Místo je zde pro každého, ale vzhledem k tématice, která zde bude probírána, se tu nejvíce zalíbí bezpochyby hlavně milovníkům pera, věčným hledačům nejsprávnější cesty za úspěchem, ale také maminkám, jako jsem já.

Která témata se budou celým webem prolínat?

NA ÚVOD JSEM VÁM NAPSALA KRÁTKÝ DOPIS…

Milá podnikavá maminko!

Hledáš správný spouštěč, který by ti pomohl najít cestu ven ze začarovaného bludného kolečka lemovaného ohnivými kruhy, kterými musíš neustále proskakovat? Stále hledáš kompromis mezi časem s rodinou, zaměstnáním, koníčky, bojem s nedostatkem peněz a stále máš pocit, že nikde nevidíš dveře ven?

Podržím ti je pootevřené a nechám tě do nich zvědavě nakukovat, až zase proběhneš okolo, ale je jen na tobě, jestli je rozrazíš nebo zůstaneš tam, kde jsi… Pokud se rozhodneš přidat se na mou klidně plující plachetnici, s trochou odstupu začít svůj život hodnotit a naučit se vše, co je třeba pro velkou změnu, ráda ti pomohu. Je ale také možné, že se rozhodneš dále pokračovat, jak jsi zvyklá… Nevadí, možná se spolu shledáme až za pár dalších koleček, a možná po cestě narazíš ještě na jiné dveře, moje se však nikdy nezavřou, neměj obavy. Kdykoliv se vrátíš zpět, nabídnu ti pomocnou ruku.

Naučím tě, jak se dívat skutečně s otevřenýma očima na svůj život, jak hledat především v sobě, když se ti něco zkrátka nedaří, jak odhalit svá skutečná přání a ukážu ti také způsoby, jak jim lze vdechnout reálný obraz. Pomohu ti ušlapat tu mlžnou cestu za úspěchem, aby se pro tebe stala aspoň o chloupek snadnější. Naučíš se lépe rozvíjet své myšlenky, pocity, vše správně pojmenovat, vést komunikaci na úrovni, inspirovat se od ostatních žen na stejné vlně, také dám ti spoustu tipů, jak si usnadnit život, dozvíš se zajímavé informace ze světa maminek, najdeš nová přátelství a mnoho pochopení, najdeš také svůj skrytý potenciál, o kterém jsi třeba ani netušila, že ho máš, a dost možná se stane také zdrojem tvé síly se osamostatnit a stát se tak finančně nezávislou paní svého času. Zkrátka se zde naučíš, jak se vepsat do svých snů! Závěr tvého příběhu už záleží jen na tobě, tvé mysli a tvém peru!

Děkuji ti za to, že jsi tu a budu se těšit na naší společnou cestu,

Tvá TOSIPIŠ.KA :)

Autorka projektu seberozvojového psaní TO SI PIŠ, která vám poradí, jak si můžete pomocí pera vnést do života více radosti, inspirace a splněných snů. Pomáhá s realizací vysněných cílů, strategickým plánováním, prouděním fantazie, rozšířením slovní zásoby a hlubokým odhalováním duše. Díky těmto technikám tak můžete i vy vdechnout svým snům reálné obrysy. Celý příběh si přečtěte zde >>