Startovač snů

Poznejte komfortní pomocníky pro nakopnutí a motivaci, kdykoliv jen si usmyslíte!

Vytvořila jsem pro Vás jedinečný uzlíček pomocníků, které Vás efektivně nasměrují ve Vašich začátcích seberozvoje a Vaše sny konečně začnou dostávat reálnou podobu.

Kdykoliv ze své cesty uhnete, vždy budou znovu připraveni Vám věrně posloužit.

Znám způsob, jak Vám pomoci jednoduše prošlapat cestičku za splněnými sny.

Mým cílem je přinášet mým klientům do života radost a spokojenost ve formě splněných snů. Můj způsob, jakým jim k tomu umím dopomoci, je prostřednictvím seberozvojového psaní.

  • Chcete pomoci zorganizovat Vaše sny, aby se konečně začaly plnit?
  • Potřebujete nastartovat své sny a nevíte, kde začít?
  • Začínáte stále a stále dokola, ale vždy bezúspěšně?
  • Chcete vnést svěží čerstvou energii do svého života?
  • Máte rádi psaní a chcete, aby Vám pomáhalo také v seberozvoji?

Co dostanu?

Vytvořila jsem pro Vás jedinečný uzlíček pomůcek, které Vám pomohou naplánovat přesnou strategii s jediným cílem- SPLNĚNÉ SNY!

MAGICKÝ TROJLÍSTEK PRAKTICKÝCH POMŮCEK OBSAHUJE:

1. miniEbook "Jak celkově zlepšit svůj život"

- Najdete zde zlatou SEDMIČKU lekcí na sedmi stránkách, které Vás povedou k praktickému plánování Vašeho života tak, aby se Vaše sny začaly pomalu, ale jistě přibližovat.

2. miniPLÁNOVNÍK

- Zde se dozvíte, jak si detailně zorganizovat život DLOUHODOBĚ, NA ROK, NA MĚSÍC, NA TÝDEN i NA DEN, abyste brzy pocítili první výsledky.

3. PRAKTICKÉ CVIČENÍ "Jdu si za svými sny"

- V praktickém cvičení se naučíte vznešenému umění vizualizace a doslova si, pomocí seberozvojového psaní, na svůj sen v mysli sáhnete. Ten si pak mnohem snadněji dokážete reálně přivábit do života.

Představte si, jak se budete cítit, až se Vaše sny stanou skutečností. Cítíte sebeuspokojení, lásku a pokoru. 

Vedete šťastný a spokojený život, ke kterému jste se propracovali jen skrze svoje vlastní úsilí. Ta cesta byla neuvěřitelná!

Jste na sebe hrdí. Mezi šedým nespokojeným davem doslova záříte a všichni chtějí vědět, jak jste toho dosáhli.

A co na Startovač říkají jeho čtenáři?

Mám od Denči téměř všechny produkty. Tentokrát jsem získala Startovač snů a opět jsem nadšená. Deniska opět skvěle poradila a navedla mě na správnou cestu. Díky jejím užitečným radám v miniplánovníku jsem si opět vzala čistý notes a začala plánovat krok po kroku. Trojlístek praktických pomůcek mi připomněl skutečnosti, na které jsem pozapomněla a zároveň mi vnesl nový svěží pohled na sberozvojové psaní. Děkuji, že se mohu rozvíjet díky tvému projektu a nadšení pro psaní ♥️
Petra FlintováOsobnostní koučka - www.porozvodovedeti.cz

Jaká je cena Startovače snů?

TO JE NA TOM TO NEJÚŽASNĚJŠÍ!!!

Celková cena Startovače snů je symbolických 99 Kč.

Ano, vidíte naprosto správně! A hned Vám vše vysvětlím...

... protože jsou tyto pomůcky tím nejzákladnějším stavebním materiálem, který ve svém seberozvoji nezbytně potřebujete, rozhodla jsem se Vám přizpůsobit cenu tak, abyste se nerozmýšleli ani chviličku, jestli se Vám to vyplatí.

Velmi si cením všech svých klientů a záleží mi na jejich úspěchu, a proto se vždy snažím vyhovět všem přísným nárokům. Doslova Vás napumpuji hromadou praktických a ihned aplikovatelných rad.

... už jen kousíček Vás dělí od splněných snů

Pokud již teď cítíte, že je to TO PRAVÉ, co jste hledali, pusťme se společně do práce. Kupte si můj Startovač snů, dokud jste odhodláni na sobě pracovat a máte chuť se rozvíjet. Každý promarněný den Vás vzdaluje od Vašich cílů!

Jestli jste skutečně rozhodnuti udělat krok vpřed, ráda Vám v tom budu nápomocna. Můžete se mnou vždy počítat.

A pokud kliknete na tlačítko níže, už na Vás čekají sny, tlačíc se naléhavě na dveře. Je jen na Vás, jestli vezmete za kliku...