Startovač snů

Poznejte komfortní pomocníky pro nakopnutí a motivaci, kdykoliv jen si usmyslíte!

Čeká vás jedinečný uzlíček pomocníků, které vás efektivně nasměrují ve vašich začátcích seberozvoje a vaše sny konečně začnou dostávat reálnou podobu.

Kdykoliv ze své cesty uhnete, vždy budou znovu připraveni vám věrně posloužit.

Znám způsob, jak vám pomoci jednoduše prošlapat cestičku za splněnými sny.

Mým cílem je vám přinést do života radost a spokojenost ve formě splněných snů. Můj způsob, jakým vám k tomu dopomohu, je prostřednictvím seberozvojového psaní.

  • Chcete zorganizovat vaše sny, aby se konečně začaly plnit?
  • Potřebujete konečně nastartovat změny a nevíte, kde začít?
  • Začínáte stále a stále dokola, ale bezúspěšně?
  • Chcete vnést svěží čerstvou energii do svého života?
  • Chcete zefektivnit své denní rituály?
  • Máte rádi psaní a chcete si jím pomáhat v cestě za úspěchem?

Co dostanete za 99Kč?

Jedinečný uzlíček pomůcek, které vám pomohou naplánovat přesnou strategii s jediným cílem- SPLNĚNÉ SNY!

MAGICKÝ TROJLÍSTEK PRAKTICKÝCH POMŮCEK OBSAHUJE:

1. miniEbook "Jak celkově zlepšit svůj život"

- Najdete zde zlatou SEDMIČKU lekcí na sedmi stránkách, které vás povedou k praktickému plánování vašeho života tak, aby se vaše sny konečně rozhýbaly.

2. miniPLÁNOVNÍK

- Zde se dozvíte, jak si můžete detailně zorganizovat své činnosti. 

DLOUHODOBĚ, NA ROK, NA MĚSÍC, NA TÝDEN i NA DEN, abyste brzy pocítili první výsledky.

3. PRAKTICKÉ CVIČENÍ "Jdu si za svými sny"

- V praktickém cvičení se naučíte vznešenému umění vizualizace a doslova si, pomocí seberozvojového psaní, na svůj sen v mysli sáhnete. Ten si pak mnohem snadněji dokážete reálně přivábit do života.

Představte si, jak se budete cítit, až se vaše sny stanou skutečností. Jste plní sebeuspokojení, lásky a pokory. 

Vedete šťastný a spokojený život, ke kterému jste se propracovali jen skrze svoje vlastní úsilí. Ta cesta byla neuvěřitelná!

Jste na sebe hrdí. Mezi šedým nespokojeným davem doslova záříte a všichni chtějí vědět, jak jste toho dosáhli.

A co na Startovač říkají jeho uživatelé?

Mám od Denči téměř všechny produkty. Tentokrát jsem vyzkoušela Startovač snů a opět jsem nadšená. Deniska opět skvěle poradila a navedla mě na správnou cestu. Díky jejím užitečným radám v miniplánovníku jsem si opět vzala čistý notes a začala plánovat krok po kroku. Trojlístek praktických pomůcek mi připomněl skutečnosti, na které jsem pozapomněla a zároveň mi vnesl nový svěží pohled na sberozvojové psaní. Děkuji, že se mohu rozvíjet díky tvému projektu a nadšení pro psaní ♥️
Petra FlintováOsobnostní koučka - www.porozvodovedeti.cz
Původně jsem myslela, že Startovač je zaměřený jen a pouze na rozjetí tvorby, ale je pravda, že v neuspořádaném životě bez plánů a výhledů se špatně tvoří. Některé věci jsem ve svém životě používala už dřív, jiné jsem napsat ještě nezkusila. V letošním roce jsem si dovolila udělat několik kroků, kterých jsem se dřív bála, takže můj život směřuje zcela jiným směrem, než předtím. To souvisí i se strachem a s prací na něm. Pro mě to je velká výzva. Dobrým tipem jsou třeba každodenní maličkosti posouvající naše hranice, i když někdy se mi nechce, snažím se aspoň jednou za týden udělat něco, co mi není úplně příjemné. Pomalu se učím plánovat, to je něco, co mi moc nejde, ale sama vidím, že je to potřeba. Líbí se mi hlavně Miniplánovník, je tam stručně a jasně shrnuto vše, co člověk potřebuje, aby se nějakým způsobem posunul. Na druhou stranu stále záleží na jeho pevné vůli a odhodlání. Startovač doporučuji všem, kdo chtějí změnu, ale točí se pořád na místě. Pomůže jim udělat první kroky. Může se zdát, že je to shrnutí obecně známých věci, ale sepsané takhle pohromadě do sebe zapadají jako ozubená kolečka a zoubek po zoubku člověka posouvají vpřed.
Lenka

Jaká je cena Startovače snů?

TO JE NA TOM TO NEJÚŽASNĚJŠÍ!!!

Celková cena Startovače snů je symbolických 99 Kč.

Ano, vidíte naprosto správně!

Tyto pomůcky jsou totiž tím nejzákladnějším stavebním materiálem, který ve svém seberozvoji nezbytně potřebujete, proto jsem se rozhodla vám přizpůsobit cenu tak, abyste se nerozmýšleli ani chviličku a rychle nabídky využili.

... už jen kousíček vás dělí od splněných snů...

Pokud již teď cítíte, že je to TO PRAVÉ, co jste hledali, pusťme se společně do práce. Kupte si můj Startovač snů, dokud jste odhodláni na sobě pracovat a máte chuť se rozvíjet. Každý promarněný den vás vzdaluje od vašich cílů!

Jestli jste skutečně rozhodnuti udělat krok vpřed, ráda vám v tom budu nápomocna. Můžete se mnou vždy počítat.

A pokud kliknete na tlačítko níže, už na vás čekají sny, tlačíc se naléhavě na dveře. Je jen na vás, jestli vezmete za kliku...